Filtruj informacje:

Ogłoszenia Parafialne - 25 Niedziela zwykła - 20 września 2020

Ogólne

1. We wtorek msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania o godz. 17.00. Sakramentu udzieli Ks. Arcybiskup Senior Józef Kowalczyk. Spowiedź św. dla kandydatów i świadków w poniedziałek od godz. 17.00, a po mszy św. wieczornej próba generalna.

2. W następną niedzielę na mszę św. o godz. 11.00 zapraszam rodziców i dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. Po mszy św. pierwsze spotkanie organizacyjne.

3. Bóg zapłać rodzicom i młodzieży za przygotowanie świątyni do bierzmowania. Na następną sobotę zapraszam rodziny z Trzemeszeńskiej – lewa strona patrząc od Rynku.

4. Dziękuję p. Maciejowi Maciejewskiemu za porządki na cmentarzu. Bardzo proszę o wyrzucanie naturalnych śmieci – liści, żywych kwiatów na kompostownik bez foliówek i innych plastików.

5. Następna niedziela to ostatnia niedziela m-ca. Ofiary przeznaczamy na fundusz remontowo – inwestycyjny.

6. W tym tygodniu miłosierny Bóg powołał z naszej wspólnoty śp. Helenę Szmiel. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…..