Filtruj informacje:

Ogłoszenia Parafialne - 28 Niedziela zwykła - 13 października 2019

Ogólne

1. W poniedziałek Dzień Edukacji Narodowej. Z tej to okazji wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom życzę wielu łask Bożych, zdrowia, cierpliwości, dobroci, siły w trudnej, ale jakże ważnej misji nauczania i wychowywania dzieci i młodzieży. Serdecznie więc zapraszam na różaniec w tej to intencji.

2. We wtorek przeżywać będziemy kanoniczną wizytację. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do przeżycia i uczestnictwa w nabożeństwach z udziałem Ks. Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski. Przypominam: nabożeństwo na cmentarzu – godz. 15.00 / nabożeństwo rozpocznie się od bramy cmentarnej/; msza św. wizytacyjna – godz. 17.30 z udzieleniem sakramentu bierzmowania. W tym dniu różaniec proszę odmówić indywidualnie.

3. Bóg zapłać rodzicom i młodzieży za posprzątanie świątyni i całego terenu kościelnego, a także za dar dla parafii: zakupione zostały dwa obrusy ołtarzowe i serwety. Na następną sobotę zapraszam rodziny z ul. Żnińskiej – prawa strona od kościoła.