Filtruj informacje:

Ogłoszenia Parafialne - 20 Niedziela zwykła - 18 sierpnia 2019

Ogólne

1. W następną niedzielę przypada Święto naszej parafii – odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Sumę odpustową o godz. 12.00 i słowo Boże wygłosi ks. Henryk Sawiński, proboszcz sanktuarium maryjnego z Gościerzyna. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Nie będzie więc mszy św. o godz. 11.00. Tradycyjnie zapewne będziemy gościć pielgrzymów ze Żnina. Bardzo prosimy o ugoszczenie ich przez przyniesienie pod naszą lipę np. placka, owoców czy napojów. To także ostatnia niedziela m-ca. Ofiary przeznaczamy na fundusz remontowy, spłatę naszej ostatniej inwestycji – konserwacji kościoła.

2. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni. W związku z odpustem w tym tygodniu kościół przygotuje stała ekipa pań od posadzki. Bardzo więc prosimy panie o wybranie dowolnego terminu.

3. Dziękujemy kolejnym dwóm rodzinom za złożenie dodatkowej ofiary na ostatnią inwestycję położenia kostki i utwierdzenia terenu przed plebanią.