10 lutego 2019 18:36 | Aktualności

" Ale to już było" czyli VII Parafialna Zabawa Charytatywna 9.02.2019.

W imieniu własym chciałby serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom naszej już VII Parafialnej Zabawie z której część dochodu przeznaczamy na dalsze prace remontowe. To kolejna cegiełka złożona na ten szlachetny cel. Dziękuję właścicielom lokalu "Panorama" w Gąsawie, państwu Annie i Markowi Mikulskim za otwartość i przychylność od samego początku do tego pomysłu i organizowaniu wszystkich zabaw karnawałowych.

Bóg zapłać tegorocznym sponsorom i ofiarodawcom, a szczególności:

Art –Dekor Asia, Vitpasz – Witold Mrówczyński, Intervax – Danuta i Wacław Górni, Wamex – Gąsawa, Drob-Pasz – Andrzej Hauke, Kwiecińscy – spółka jawna, Dwór Marcinkowo Górne – Waldemar Machowski, Sklep Spożywczy – Elżbieta Budzicka, Kwiaciarnia Storczyk, Kwiaciarnia – Beata Wojtasik, Sklep Wielobranżowy – Wojciech Jakubowicz, Sklep Edar – Arkadiusz Wagner, LGD Pałuki Wspólna Sprawa, Sklep Odzieżowy – Irena Lewandowska, Serowar na Pałukach – Wojciech Cieślewicz, p. Aldona, Tadeusz Adamczyk, Teresa, Bogdan Katulscy, Wioletta, Jarosław Pawliccy, Hanna, Tomasz Szymczak, Urszula, Jacek Nowak, Ewa, Adam Adamczyk, Danuta Tomaszewska, Anna, Zdzisław Kuczma, Anna, Marek Mikulscy, Teresa, Jerzy Szymańscy, Renata, Krzysztof Superczyńscy, Jolanta, Jacek Superczyńscy, Magdalena, Michał Wielgosz, Stefania, Tomasz Jakubowska, Parafia św. Mikołaja, Anna, Marek Maciejewscy.

Niech dobry Pan Bóg wynagrodzi Wam wszystkim za dar Waszego serca licznymi łaskami.

Ks. Proboszcz Piotr Gogolewski

Zdjęcia: